Digitürk Servisi M E N Ü ve SAYFALAR

Digitürk Cihazı Kilitlendi

CİHAZIM KİLİTLENDİ | Digiturk uydu alıcınızın güç kablosunu elektrik prizinden çıkarın ve sonra tekrar takın. Bu sorunu bir daha yaşamamak için TV izlemediğiniz zamanlarda kutunuzu standby’da bırakmanız tavsiye edilmektedir.

Digitürk Cihazı Kilitlendi Sorun Hakkında Bilgilendirme Sayfası

beIN CONNECT Hakkında

Digiturk’üm beIN CONNECT özellikli mi, nasıl anlarım?

Digiturk’ünüz aşağıdaki modellerden biri ise beIN CONNECT özelliği bulunmaktadır.

DT-5103HD, DT-7103HD, DT-9102HD, DT-9103HD, DT-HY6100, HM-9502HD, HM-9503HD, HM-9504HD,DT-HY6101, DT-9104HD, DT-5104HD, HM-9505HD, DT61440UHD

Digiturk’ünüz beIN CONNECT özellikli ise tek yapmanız gereken, uydu alıcınızın internete bağlı olduğundan emin olmaktır. Digiturk’ünüzü internete nasıl bağlayabileceğinizi görmek için www.beinconnect.com.tr sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

HD yayın izleyebilir miyim?

Evet. Uydu üzerinden alınan HD yayınları izleyebilirsiniz.

İzleyeceklerim internet kotamdan düşer mi?

İzleyecekleriniz internet kotanızdan düşmektedir. Daha ekonomik bir izleme keyfi için beIN CONNECT’i kullanan kullanıcılarımıza kotasız internet öneriyoruz.

İzlemekte olduğum filmin 15.dakikasına atlayabilir miyim?

Evet atlayabilirsiniz.

İzlemekte olduğum filmin 45.dakikasına atlarsam, kotamdan filmin 45 dakikası düşer mi?

Hayır. Filmin 45. Dakikasına gidilmesi durumunda ilk 45 dakika değil; 45 dakikadan sonra izlenilen süre kadar kotanızdan düşmektedir.

beIN CONNECT’de yer alan programları izlemek için nasıl bir internet bağlantım olmalı?

İzlediğiniz içerikler kotanızdan düşeceği için kotasız internet önerilmektedir. Ayrıca internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesinde farklılık olabilmektedir. Bu sebeple min 2 mbps internet hızı önerilmektedir. İnternet üzerinden izlenen içerikler izlenmeye başlandığında daha düşük video kalitesinden başlar, sonrasında internet hızına bağlı olarak görüntü kalitesi değişir.

beIN Sports uygulamasındaki haftanın gollerini, özet maç görüntülerini beIN Sports üyesi olmasam da izleyebilir miyim?

Evet beIN Sports uygulamasında yer alan içerikleri üyelik paketinden bağımsız olarak; tüm üyeler izleyebilmektedir.

Modem ve uydu alıcım birbirine çok uzak nasıl bağlantı sağlayabilirim?

Modem ve uydu alıcınız birbirine uzak ise KEN, PLC kablosuz bağlantı aparatı ile bağlantı sağlayabilirsiniz.

Digiturk’ümü internete bağlayabilmek için internet aboneliğimi değiştirmem mi gerekiyor?

Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlamak için internet aboneliğinizi değiştirmenize gerek yoktur. Hizmetimizden mevcut modeminizle Digiturk’ünüz arasında bağlantıyı sağlayarak yararlanabilirsiniz. Eğer internetiniz yoksa Digiturk’ün internet kampanyalarından yararlanmak için aşağıdaki sayfayı ziyaret edebilirsiniz. www.digiturk.com.tr/urunler-servisler/digiturkle-internet

Digiturk’ümü internete bağladıktan sonra tüm yayınları internet üzerinden mi izleyeceğim?

Hayır. Digiturk’ünüzü internete bağlama işlemini gerçekleştirdikten sonra, beIN CONNECT’ten seçtiğiniz içerikleri izlerken internet kullanıyor olacaksınız. Paketiniz dahilindeki mevcut kanallarınızı internete bağlanmadan izlemeye devam edebilirsiniz.

beIN CONNECT nedir ve beIN Connect’le nerelerden izleyebilirim?

Digitürk’ün üyelerine sunduğu; yayın akışına bağlı kalmadan, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden, Digitürk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. İsterseniz internete bağlanan beIN CONNECT ile yayın akışına bağlı kalmadan üyelik paketiniz dâhilindeki içeriklerden oluşan zengin içerik arşivine TV’nizden ulaşabilir; isterseniz beIN Connect’i indirerek cepten, tabletten ya da www.beinconnect.com.tr web sitemiz üzerinden yine üyelik paketiniz dâhilindeki içerikleri keyifle izleyebilirsiniz. Üstelik bu hizmetten yararlanmak için Digiturk’e üye olmanız yeterlidir. Digiturk üyeliğiniz dışında herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır.(beIN Sports canlı maç yayınları hariçtir; canlı maç yayınlarını beIN Connect üzerinden takip edebilmek için Mobil Süper Lig servisini aktif etmeniz gerekir. İçeriklerin tümüne sadece Türkiye sınırları içerisinden ulaşılabilmektedir.) www.beinconnect.com.tr adresinden giriş yap butonuna tıklayarak Digiturk üyelik numaranız veya cep telefonu numaranızla şifrenizi tuşlayıp giriş yapabilirsiniz. Eğer şifrenizi bilmiyorsanız, şifrenizi almak için şifremi unuttum bölümünü tıklayarak, cep telefonu numaranızı giriş yapıp, size gelen onay kodu ile şifre belirleyebilirsiniz.

Box office kategorisinde yer alan “Kirala” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?

Box office kategorisinde yer alan “kirala” filmlerini kiralandıktan sonra 48 saat içerisinde dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz. 48 saat sonrasında aynı filmi izlemek istediğinizde tekrar kiralama işlemi yapmanız gerekmektedir. Filmlere Hesabım bölümü altında kiraladıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Box Office kategorisinde yer alan “Satın al” filmlerinin izleme süresi ne kadardır ve filmlere nereden ulaşabilirim?

Box office kategorsinde yer alan “Satın al” filmleri, satın alındıktan sonra ömür boyu sizinle olur. Filmlere Hesabım bölümü altında satın aldıklarım bölümünden ulaşabilirsiniz.

TV’ye gönder özelliğini kullanabilmek Digiturk’üm hangi modelde olmalı?

Bu özellik şu anda DT61440UHD, HY6100, HY6101, DT5103, HM-9505HD ve DT9103 modellerimiz tarafından desteklenmektedir. Yakın zamanda diğer modellerimize de eklenecektir. beIN CONNECT uygulama versiyonunuzun ise 3.0.0 ve üzeri olmalıdır.

Bu hizmet faturamda herhangi bir değişikliğe sebep olacak mı?

Hayır. Faturanızda herhangi bir değişiklik olmayacaktır.

ARA