M E N Ü ve SAYFALAR

dsmart iade

*Adınız Soyadınız

*Telefon Numaranız

*Talebinizi Belirtin


Dsmart İade Telefon

02162120238

D-Smart İptal Dilekçesi İNDİR

İptal Dsmart Üyeliğiniza Ait Ekipmanları Sizden Teslim Alabiliriz.

Dsmart Aboneliğinizi İptal Ettirdiniz Fakat Uydu Alıcısını ve Ekipmanlarını Nereye Teslim Edeceğinizi Bulamıyorsanız Hemen Bize Ulaşabilirsiniz.

Dsmart Üyeliğinizi İptal Ettirmek İstiyorsanız İptal Dilekçenizi Nereye Teslim Edeceğinizi Bulamadıysanız Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Abonelik fesih işlemleri için; D-Smart bayilerine şahsen başvurabilir, faks çekebilir ya da iptal talebinizi bize iletebilirsiniz. Abonelik fesih dilekçenizde, TC Kimlik numaranızın, D-Smart Üyelik numarası/( sadece internet abonesiiseniz ) ADSL hesap numarası bilgilerinizin, güncel irtibat telefonlarınızın ve imzanızın bulunması, kayıtlarımızda abonelik bilgilerinize ulaşmamız ve işleminizi gerçekleştirmek için önemlidir. Dilekçeniz ile birlikte Resmi Kimlik Belgenizin bir kopyasını da bize ulaştırmanız gerekmektedir. İptal işlemleri, yalnızca abonelerimiz veya vekâletname ile yetkilendirdikleri kişiler tarafından gerçekleştirilebilmektedir. Dsmart iptal işlemleri posta yoluyla yapılmamaktadır

ABONELİĞNİZİ 3 ADIMDA İPTAL ETTİREBİLİRSİNİZ.

1.Adım: Müşteri hizmetlerini arayıp aboneliğinizi iptal ettirmek istediğinizi söyleyip iptal işlemini başlatın.

2.Adım: Müşteri temsilcisi size fax çekmeniz gerektiğini söyleyecektir. Dilekçenizi 0212 478 03 33 ‘e faxlayın. Faxın hemen ardından “Yazılı talebiniz alınmıştır.” diye bir mesaj gönderecek. (Güncel fax numarasını müşteri hizmetlerinden öğrenin.)

3.Adım: 1 hafta sonra telefona bir mesaj daha gelecek. “Abonelik sözleşmenizin feshedildi, cihazını en yakın D-Smart bayisine iade edin.” Son olarak cihazınızı en yakın d-smart bayisine teslim edin. Hepsi bu..

Dsmart üyeliğinizi iptal etme veya iptal ettirdikten sonra elinizdeki cihaz veya ekipmanları nereye teslim edeceğinize dair bilgilere buradan ulaşabileceksiniz

Call Now Button