Güzelçamlı Bilgisayar Servisi
  internet ve bilgisyar servisleri

  Adresinizde Teknik Servis Hizmeti

  Evde kullanmış olduğunuz bilgisayarınız arızalandığı zaman klasik olarak bilgisayarımızı veya laptop bilgisayarımızı yanımıza alır caddelerde ve sokaklarda en yakın bilgisayarcı nerede diye arar dururduk. Bu artık klasik bir yöntem olarak işlemekte ve yeni nesil PC tamiri artık yerinde bilgisayar servisi olarak tabir edilen servis hizmetine dönüştü.

  Kendinizi Yormayın

  Bu hizmet sayesinde sizler bilgisayarınızı yerinden dahi kımıldatmadan ve günlük program akışınızı hiç bir şekilde değiştirmeden bilgisayarınızı tamir ettirebiliyorsunuz.

  Yerinde Servis

  Yerinde bilgisayar tamiri ile artık bilgisayarcıya taşınmak ve günlerce, haftalarca hatta aylarca bilgisayar tamiri ile uğraşmamaktasınız. Servis hizmeti yerinde olunca bilgisayarlar ve notebook ürünlerde gözünüzün önünde tamiri yapılmaktadır.

  Notebook Tamir Hizmeti

  Yerinde bilgisayar servisi genellikle PC teknik servis firmalarının yapmamış olduğu bir uygulamadır. Bundan dolayı ilk söylediğimiz zaman ifade karşısında insanlar ilginç bularak sormadan edemiyordu.

  Neden yerinde servis? Bunun sebebi ise işyerinde bekleyerek müşterilerin ayağına gelmesini sağlamak ve insanların sizin adresinizi değil de bilgisayarcının adresinden işlerini görmesinden kaynaklanmaktadır.

  Evde Bakım Hizmetinin Avantajları

  Hızlı bir servis demek hızlı çözüm demektir. Buda sizin işlerinize kaldığınız yerden hızlıca devam etmeniz anlamına gelir. Düşünün laptop ekranı hakkında yardıma ihtiyacınız var. İstanbul’da olduğunuzu farz edelim; siz asus laptop arızası için kalkıp Mecidiyeköy’deki bilgisayarcılar çarşısına kadar gideceksiniz.

  Sisteminizi Dağıtmayın

  Örneğin sorun eğer network problemi ise ilgili arkadaşımız yanında cat5 jack ve pense ile gelerek rj45 jack uçları sayesinde network kablolarını kontrol ederek sorunların giderilmesini sağlayacaktır. Yada sorun virüs sorunu ise yerinde servis hizmeti verecek personelimiz virüs koruma programları ile gelerek gerekli trojen ve virüsleri temizleyecektir.

  Artık günümüzde bilgisayarcıya taşınmaktan ziyade uzman teknik ekibi adresinize çağırmak daha kolay ve daha pratik bir hizmet anlayışı olmuştur. Yerinde bilgisayar servisi hizmetini ilk verdiğimiz yıllarda kullanıcılar bu hizmetin farkında değillerdi.

  Servis hizmeti verdiğimiz süre içinde kullanıcılardan “böyle bir hizmet olduğunu bilmiyorduk” dediklerini duyardık. Şimdi ise kullanıcılar özellikle yerinde bilgisayar servisi hizmeti almak istiyorlar ve Google’da bir arama yapacakları zaman hemen yerinde bilgisayar teknik servisi diye arama yapıyorlar. Bu arama terimleri kullanıcıların ne kadar bilinçlendiğini göstermektedir.

  Artık sizlerde bilgisayar arızalarında yerinde servis hizmetinden faydalanın ve hemen zamandan hem bütçeden istifade edin. Evde format atma veya işyerinde format atma hizmeti ile evinizden ayrılmadan korona virüs riskinde de korunmuş olursunuz. Gelen teknik servis ekibimiz maske ve eldiven ile adresinize ulaştıktan sonra sosyal mesafeye olabildiğince uyum sağlamaktadır.

  Güzelçamlı Bilgisayar Servisi
  Güzelçamlı Notebook Bilgisyar Servisi
  Güzelçamlı Bilgisayar Tamiri
  Güzelçamlı Bilgisayar Hızlandırma
  Güzelçamlı Bilgisayardan Virüs temizleme
  Güzelçamlı Bilgisayar Optimizasyon
  Güzelçamlı Bilgisayardan Veri Kurtarma
  Güzelçamlı Modem Ayarlama
  Güzelçamlı Wifi Güçlendirme
  Güzelçamlı Televizyon Servisi
  Güzelçamlı Uydu Servisi
  Güzelçamlı Tablet Servisi