Hizmetlerimiz

Buradan çanak anten servisleri ile ilgili bilgiler alabilir, çanak anten servisi talebinde bulunabilir, Uydu servisleri iletişim bilgilerine buradan

Kullanıcların bir noktadan yapılan yayınları izlemesidir. Kaç çeşit merkezi sistem vardır? Merkezi sistem 2 çeşittir!
1.Receiverli sistem 2.Headent Sistemi

Buradan çanak anten servisleri ile ilgili bilgiler alabilir, uydu sistemi arıza ve çözümleriyle ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Yerinde bilgisayar tamiri ile artık bilgisayarcıya taşınmak ve günlerce , haftalarca hatta aylarca bilgisayar tamiri ile uğraşmamaktasınız.

İnternet’e bağlanmak için servis sağlayıcı kurumdan kullanıcı şifresi ve bağlantı için kullanılacak telefon numarası alınır.

Buradan Televizyon Tamiri, Bakımı, Onarımı Veya Uydu Alıcılı Tv Sinyal ve Kanal Ayarlamaları Hakkında Servis Alabilirsiniz.

Yaşamımızın hemen hemen her noktasında elektronik cihazlar yer almaktadır. Günden güne gelişen teknolojiler ile beraber yaşamımızın büyük bir kısmını kapsayan elektronik cihazların sayısı da artmaktadır. Hal böyleyken doğru orantıda teknik servis ihtiyacı da artmaktadır. Teknik servisin tanımını yapacak olursak; kurulum, bakım, onarım gibi hizmetleri yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş yetkin firmalardır. Bu servisler  bakım, onarım, tamirat, montaj gibi işlemleri için özel olarak bir teknik servis desteği sağlar.

Çanak Anten Nedir? Çanak anten, kaba tabirle uydudan gelen sinyalleri gövdesinde toplayarak uç kısmında bulunan lnb’ye yansıtıp görüntü yakalanmasını sağlayan anten türüdür. Yani başka bir değişle çanak antenler uydudaki tv yayınlarını izleyebilmek için gerekli aygıtlardır. 45 cm ila 5 metre arasında çapa sahip çanak antenler bulunmaktadır. Ülkemizde 4a uydusu için en az 70 cm çapında çanak anten yeterli olabilmektedir.

Uydu Hizmetlerimiz

İntetnet

Bilgisayar Hizmetlerimiz