M E N Ü ve SAYFALAR

Küçükyalı Dsmart Servisi
Küçükyalı Dsmart Servisi | Küçükyalı İlçesi Dsmart Servisileri | Küçükyalı Dsmart Servisleri İletişim
AcıbademBeylerbeyiİcadiyeKüçükçamlıca
AltunizadeGüzeltepeKandilliKüplüce
BarbarosBurhaniyeKısıklıSalacak
BahçelievlerÇengelköyKuleliÜnalan

Küçükyalı İlçesinde Ait | Üstteki Mahallelerin Tamamına Servis Hizmeti Verilmektedir

Küçükyalı Dsmart Servisi

Küçükyalı Dsmart Servisi / Sinyal seviye göstergelerindeki “Kırmızı” renk veya sinyal seviyesi düşük cihaz ayarlarını kontrol edin uyarısı alındığında cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder. Sinyal kalitesi %60 -%100 seviyesinden daha az olması durumunda çanak anten ayarları kontrol edilmeli veya daire içi kablolala sistemi kontrol edilmelidir. Bazı durumlarda sinyal seviyesindeki azalmaya kablo ucu connektori sebebiyet verimektedir kontrol etmekte fayda olacaktır. Sinyal seviyelerinde azalma veya bazı kanallarada sinyal seviyesinde azalma var sorunlarınız devam ediyor ise çözüm için cep telefonunuzdan, sabit telefonunuzdan, skpe telefonu veya voip telefonunuzdan 0216 212 02 38 Nolu Numarayı arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. istanbul Anadolu yakası ve İstanbul Avrupa yakasına aynı gün içinde hizmet alabilirsiniz.

Küçükyalı Dsmart Servisi / D-Smart Basit Arıza Notları

1 . Küçükyalı Dsmart Servisi Arıza Notu 1 :Sinyal yok kanal bulmuyor Dsmart Arızaları
ÇÖZÜM : Cihazı mutlaka resetleyin
2. Küçükyalı Dsmart Servisi Arıza Notu 2 : Cihaz ilk açılışta kaydet menüsünden sonra kilitleniyor kumanda çalışmıyor
ÇÖZÜM : Cihaz ilk açıldığı zaman menü tuşuna bas ayarların içerisine gir fabrika ayarlarına dön cihazı resetle düzelir.
3.ARIZA NOTU:Cihaz içindeki kartı tanımıyor ise
ÇÖZÜM : Cihaz içinde modül üzerinde lehim kısa devresi çıkabilir kontrol edin daha sonra cihazı resetleyin
4.ARIZA NOTU :Cihazı kumandadan kapatınca bir süre sonra Displey gidiyor cihaz kapanır gibi oluyor sonra cihaz açılmıyor.
ÇÖZÜM : Cihaz stanbay halinde iken otomatik güncelleme başlar bu durumda cihaz çalışmaz yazılım bitmesini bekleyin yazılım bitmeden fişi çekerseniz her seferinde cihaz kapanır

D-Smart İlk Kurulum

Açıklaması: D-Smart uydu alıcınızı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza “Yeni Kurulum” ekranı gelecektir. Ayarlarınızı kişisel zevkinize göre kumandanızın yön tuşları yardımıyla seçin ve kumandanızın “OK” tuşuna basınız. (Fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kurulumu için de aynı adımlarla ilerleyebilirsiniz.)

Şimdiki adımda Ayar Kontrolü ekranı karşınıza gelecektir. Aşağıdaki tüm kontroller yaptıktan sonra problem yok ve Tek Çanak anten kullanılıyor ise kumandanızdaki “OK” tuşuna basarak devam ediniz.
-Çanak Anten yönü Türksat 3A’ya dönük olmalı,
-Çanak antenden gelen LNB kablosunun uydu alıcısı LNB IN girişine takılı olup olmadığı kontrol edilmeli,
-Smartcard uygun şekilde takılmalı,
-Televizyon ve Uydu alıcısının açık olduğundan emin olunmalıdır. Karşınıza Sinyal ayarı ekranı gelecektir. Sinyal ayarları bölümünde sinyal parametreleri yeşile dönüp, sinyal gücü %40 , sinyal kalitesi %100 olduğunda ekran otomatik olarak D-Smart ana sayfaya yönlendirecektir.

Digitürk Arıza Notları Burada

D-Smart Kampanyaları Burada

D-Smart yeniden Kurulum Yapma ve Sinyal Ayarlarını Kontrol Etme Üstte Bu Bilgiler Hakkında Bilgi Vermeye Çalıştık Hala Sorununuz Devam Ediyorsa İletişim Formuyla Veya 0216 212 02 38 Nolu Telefonu Arayabilirsiniz. Üstteki Anlatılanlar Tamamıyla Eğitim Amaçlıdır. Sorumluluk Kullanıcıya Aittir

Küçükyalı Dsmart Servisi

D-Smart