Uydu Servisleri

Çanak Anten Aervisleri ile ilgili Bilgiler .  Uydu Teknik Servis Başvuru Talebinde Bulunabilirsiniz. Size Geri Dönüş Sağlayacaklardır

Arızalar ve Çözümleri

Sinyali Düşüklüğü Arızası? Çanak Anten , Lnb , Kablo , Diseqc Santral Portu Veya Santral Voltaj Ayarlarında Problem Olabilir.

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Teknik Servis kapsamında tüm bilgisayar Arızaları, sorunları Ayrıca yerinde veri kurtarma optimizasyon.

İnternet Teknik Servisi

  • Modem Kurulumu
  • Modem Şifre Değiştirme
  • İnternet Hızlandırma
  • İnternet erişimi yok sorunu çözümü
Uydu Servisi sektöründe profesyonel alt yapıya sahibiz. Çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan oluşmaktadır. Profesyonel olarak, her türlü uydu, çanak anten, merkezi uydu, bina ortak uydu, site ve toplu konutlarda işleriniz tam donanımlı teknik servis araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duymaktayız. Servislerin tamamı vergiye tabi profesyonel teknisyenlerden oluşmaktadır. A-Teknik Servis Hizmetleri Olarak , uydu servisi, uydu alıcılı televizyon, merkezi uydu sistemleri, Sinyal yok, anten ayarınızı kontrol edin veya kablo bağlantılarınızı kontrol edin gibi problemleri, kanal düzenleme taşıma sorunları, kablo kopuklukları yada su almış olduğu durumlarda uydu servisi ihtiyacı duyduğunuzda, çanak anten ayarı, sinyal yok hatası çözümlerinde, televizyon uydu anten servisine yada çanak anten kurulumu ihtiyacınız olduğunda, Lnb aşırı yüklenme hatalarında, arızaları ve merkezi uydu sistemi arızaları gibi durumlarda bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Teknik Servis Başvuru Hizmetleri Uydu Sistemleri Bakımı, Onarımı ve Uydu Sistemleri Kurulumuyla İlgili Hizmet Vermektedir, Uydu Servisi ve Çanak Anten Kurulumu Hizmetleri Sunmaktadır.

Uydu Sistemleri Servisi Ve Kurulumu

iP TV Adından Da Anlaşılacağı Üzere Televizyon Programcılığının Internet Protokolü Kullanılarak İletilmesidir. Daha Anlaşılabilir Şekilde IP TV Şifreli, Şifresiz Kanallar Çanak Antensiz İzletir.

İp Tv Servisi ve İp Tv Satın Alma

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu, Bakımı, Ortak Anten Sistemi Kurulumu, Site veya Toplu Konutlara Ortak Tv Yayın Sistemleri Kurulumu. Profesyonel Uydu Sistemi Bakım Hizmetleri.

Merkezi Ortak Anten Sistemi Kurulumu

Teknik Servis Nedir

Teknik servis Yaşamımızın hemen hemen her noktasında elektronik cihazlar yer almaktadır. Günden güne gelişen teknolojiler ile beraber yaşamımızın büyük bir kısmını kapsayan elektronik cihazların sayısı da artmaktadır. Hal böyleyken doğru orantıda teknik servis ihtiyacı da artmaktadır.

 

Teknik Servis Tanımı

Teknik servisin tanımını yapacak olursak; teknik servis elektronik tabanlı tüm cihazların kurulum, bakım, onarım gibi çeşitlilik gösteren hizmetleri yerine getiren alanında uzman kişilerden oluşmuş teknik ekip ve işleve uygun cihazları kullanarak teknik servis hizmeti sunan yetkin firmalardır.