Türksat Uydusu Kanal ListesiTürk Uydusu Kanal ListesiTürksat KanallarıTürksat Şifresiz Kanal ListesiTürksat Kanal Listesi

Teknik Servis Başvuru Hizmetleri Uydu Sistemleri Bakımı, Onarımı ve Uydu Sistemleri Kurulumuyla İlgili Hizmet Vermektedir, Uydu Servisi ve Çanak Anten Kurulumu Hizmetleri Sunmaktadır.

Uydu Sistemleri Servisi Ve Kurulumu

iP TV Adından Da Anlaşılacağı Üzere Televizyon Programcılığının Internet Protokolü Kullanılarak İletilmesidir. Daha Anlaşılabilir Şekilde IP TV Şifreli, Şifresiz Kanallar Çanak Antensiz İzletir.

İp Tv Servisi ve İp Tv Satın Alma

Merkezi Uydu Sistemi Kurulumu, Bakımı, Ortak Anten Sistemi Kurlumu, Site veya Toplu Konutlara Ortak Tv Yayın Sistemleri Kurulumu. Profesyonel Uydu Sistemi Bakım Hizmetleri.

Merkezi Ortak Anten Sistemi Kurlumu

Türksat Uydusu Kanal Listesi

Türksat A.Ş., uydular üzerinden her türlü uydu haberleşmesini gerçekleştiren dünyanın önde gelen uydu operatörlerinden biridir. Ulusal egemenlik kapsamındaki uydu yörünge pozisyonlarının hakları, yönetimi ve işletme yetkisine sahip olmak ve bununla ilgili yükümlülükleri yerine getirmek, adına kayıtlı uyduları ve gerektiğinde diğer operatörlere ait uyduları işletmek, ulusal ve yabancı operatörlere ait uydular üzerinden haberleşme sistemlerini kurmak, işletmek ve ticari faaliyette bulunmak ve ulusal uydu programı kapsamında insan kaynağı yetiştirmek üzere 2004 yılında kurulmuştur.

Türksat uydularının tüm kontrol ve gözlem faaliyetleri, Gölbaşı Merkez Yerleşkemizde yürütülür.

Ana ve yedek yer kontrol istasyonları, yedeklenebilir antenler, elektronik düzenekler, veri işletim sistemleri ve diğer altyapı donanımlarıyla uydularımızın, kesintisiz ve güvenli bir şekilde, yörüngelerinde kalmalarını sağlar. Türksat uydularının mükemmel bir konfigürasyonda korunmasını temin etmek üzere, tüm gözlem ve kontrol işlemleri bu istasyonlardan yönetilir.

Her iki istasyonda da tam yedekli olarak Uydu Kontrol Merkezi, Gözlem ve Kontrol Sistemi, Komünikasyon Gözlem Merkezi, BB/RF Sistemleri, Şifreleme Merkezi, Kesintisiz Enerji Sistemleri ile alt sistemler bulunmaktadır. Ayrıca, her iki yer kontrol istasyonunda bulunan uydu simulatörü, operatörlerin eğitiminde ve uydu üzerinde uygulanacak prosedürlerin denenip onaylanmasında kullanılır.

“World Tracking Network” sistemine dâhil edilen Ana Yer Kontrol İstasyonu, Türksat uyduları ile birlikte diğer uyduların fırlatma ve yörüngeye yerleştirilme evrelerine destek verebilmektedir.

Türksat
Türksat Uydusu Kanal Listesi
Türksat Uydusu Kanal Listesi Bilgileri Burada